fb tw

Newsletter
Odwiedź nas: Racibórz, Tadeusza Kościuszki 32 ! Serdecznie zapraszamy !
Producenci
Promocja Facebook

Promocja Facebook

Gdzie przechowywać pościel i kołdrę?

Gdzie przechowywać pościel i kołdrę?

Zapasowe komplety pościeli i kołder muszą znaleźć się w każdym domu i mieszkaniu, niezależnie od ich metrażu. Gdzie jednak je przechowywać, aby na co dzień nie przeszkadzały? Okazuje się, że są na to skuteczne sposoby i to nawet w małych mieszkaniach.

Rozkładana sofa lub narożnik

W kawalerkach najczęściej mamy do czynienia z jednym wnętrzem, które pełni jednocześnie funkcję pokoju gościnnego oraz sypialni. W takiej sytuacji warto zainwestować w praktyczną, rozkładaną sofę, która będzie miała dodatkowo wygodny w użytkowaniu schowek na pościel. Takie rozwiązanie często mają również narożniki, przy czym w małych salonach mogą być po prostu mniej praktyczne ze względu na swoje wymiary.

Schowki pod łóżkiem

Jeśli właściciele domu lub mieszkania borykają się z niedużym metrażem oraz szukają dodatkowego miejsca do przechowywania dla pościeli i kołder, mogą zdecydować się również na zakup łóżka sypialnianego z pojemnikiem.

Przestrzeń pod takim łóżkiem jest bardzo często niezagospodarowana, a niektórzy po prostu nie mogą pozwolić sobie na jej zmarnowanie. Oczywiście można zdecydować się również na zakup łóżka bez pojemnika i włożenie pod nie większych pudełek, czy to na komplety pościeli, czy na zabawki albo rzadziej noszone ubrania.

Meblościanka

Kolejnym sposobem na przechowywanie pościeli i kołder jest umieszczenie ich w meblościance. W małych mieszkaniach bardzo często jest ona zlokalizowana w przedpokoju, choć może znajdować się również w sypialni czy salonie. Warto jednak, aby taka szafa miała przesuwane drzwi, dzięki czemu nie będą one kolidować z innymi elementami wyposażenia wnętrza.

Ławka ze schowkiem

Piękny, elegancki, lekki, a przy tym praktyczny mebel, w którym można przechowywać nie tylko ubrania, ale również pościel i kołdry? Przykładem jest ławka ze schowkiem, którą najlepiej ustawić w sypialni tuż przy łóżku i korzystać z niej np. podczas przygotowywania się do pracy. Taka ławka będzie również świetnie prezentować się w nieco większym przedpokoju, gdyż można pod nią chować buty.

Jak widać sposobów na przechowywanie pościeli i kołder jest naprawdę wiele. Co ważne, takie miejsca można zaaranżować również w małych mieszkaniach, nie rezygnując tym samym z własnej wygody i nie zagracając wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony