fb tw

Newsletter
Odwiedź nas: Racibórz, Tadeusza Kościuszki 32 ! Serdecznie zapraszamy !
Producenci
Promocja Facebook

Promocja Facebook

Jak zadbać o komfort w salonie? Tych mebli nie możesz pominąć

Jak zadbać o komfort w salonie? Tych mebli nie możesz pominąć

Salon jest miejscem rodzinnych spotkań, ale także przestrzenią codziennego odpoczynku. Powinien być równie piękny, co funkcjonalny. Jak zadbać o komfort w nim? Sprawdź, jakich mebli nie może zabraknąć w salonie.

Wygodne komplety wypoczynkowe

Elegancki narożnik do salonu to mebel, którego nie może zabraknąć. Duży i funkcjonalny pomieści wielu gości, gwarantując im komfort spędzania u nas czasu. Dodatkowo możemy zdecydować się na narożnik z funkcją spania, dzięki czemu nasz salonowy mebel może okazyjnie stać się miejscem na nocleg. Narożniki rozkładane z pojemnikiem na pościel pozwolą na uzyskanie dwóch możliwości wykorzystania ich: jako siedzisko lub jako dodatkowe łóżko dla rodziny bądź przyjaciół.

Salonom o małej powierzchni polecane są sofy trzyosobowe z funkcją spania. Równie dobrze sprawdzą się jako miejsce do przyjmowania gości czy wieczornego odpoczynku, bez nadmiernego zajmowania przestrzeni.

Nowoczesne ławy i stoliki kawowe do salonu

Wśród nowoczesnych mebli do salonu nie może zabraknąć tych, przy których moglibyśmy zasiąść z rodziną do niedzielnego obiadu. Stoliki kawowe do salonu to ciekawe rozwiązanie, które sprawdzi się w połączeniu z narożnikiem. Niewielki stolik zapewni miejsce, na którym postawimy napoje czy niewielki poczęstunek. Na niego także możemy odłożyć czytaną wieczorem książkę czy laptopa, na którym oglądamy film.

Duży rozkładany stół sprawdzi się w salonie o dość dużej powierzchni. Możliwość składania i rozkładania go ograniczy zajmowane przez niego miejsce na co dzień, jednocześnie mieszcząc wielu gości w czasie ich wizyty. Stół w salonie pozwoli on na organizację niewielkiego przyjęcia lub po prostu niedzielnego obiadu. Razem ze stylowymi krzesłami stworzy komplet, który posłuży nam przy niejednej okazji.

Meble salonowe do przechowywania

Książki, obrusy, a nawet porcelana – to wszystko bardzo często przechowujemy w salonie, aby było po prostu pod ręką. W tym celu warto postawić na dopasowane do siebie nowoczesne meble do salonu, które będą przystosowane do naszych potrzeb. Pojemna witryna ukryje w swoim wnętrzu obrusy i ściereczki. Wisząca półka doskonale sprawdzi się jako miejsce na kolekcję książek. Nowoczesna komoda ukryje naszą porcelanę, a jej duży blat pozwoli na umieszczenie na nim wazonu z kwiatami lub innych, dopełniających aranżację dodatków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony